Zlatá stezka 2007

27.02.2007 12:00

„Já vyšel z města v dálce za mnou, co měl jsem rád jsem opustil a těším se, že dojdu tam, kde najdu nový pramen sil.

Když bloudím pomoc čekám a vím, že nejsem sám po stejný úzký cestě další jdou - sví bratry sestry potkávám.

A netáhnu už sebou pytel věcí, co dřív jsem musel mít, oni stejně jenom těžký jsou a já už tam chci brzo být.

A každej si to šlape po svejch nohách, nemůže s davem se jenom vézt. Ale o to víc si můžem pomáhat a navzájem si břímě nést.

Když bloudím pomoc čekám a vím, že nejsem sám po stejný úzký cestě další jdou - sví bratry sestry potkávám.“Srdečně zveme na super akci pro odvážné.

Termín: 13.-15.4.2007Místo konání: jako obvykle blíže neurčená oblast lesů na Divokém Západě

Pravidla:

Závodu se mohou zúčastnit 3-4členné týmy. Spodní věkovou hranici doporučujeme 12 let (podle individuálních schopností je možné vzít i mladší děti, které se pravidelně akce účastní), horní věková hranice neexistuje. V každém týmu musí být aspoň 1 dospělý člen, který za ostatní zodpovídá. V žádném týmu ale nesmí být víc jak 50% dospělých (přípustné varianty: 1dospělý+ 2děti, 1dospělý+ 3děti, 2dospělí+ 2děti).

Tyto týmy mají za 1 noc a 1 den projít podle mapy trasu, na které je čeká řada zajímavých úkolů (lanové překážky, slaňování,zdravověda-modelová situace, střelba na cíl, orientace v neznámém terénu, všeobecný a Biblický test, podzemí …).

Pointa Zlaté stezky je v týmové spolupráci a překonávání sama sebe. V sobotu večer bude v cíli společný program. Akce končí v neděli ráno vyhlášením a společnou bohoslužbou.

Co s sebou: věci pro přežití víkendu v přírodě (dostatečné množství jídla a pití na dobu závodu, dobré boty do přírody, teplý spacák a silnější karimatku – bude se spát venku nebo pod stanem, buzolu, baterku, oblečení podle počasí…). Veškeré své věci si účastníci po dobu závodu ponesou s sebou.

Sraz: vlakové nádraží v Chodové Plané, do 19 – ti hodin

Účastnický poplatek: 150,- Kč na osobu

Přihlašování: E-mailem zde, nebo písemně popř. telefonicky.

Přihláška musí obsahovat: název vysílající organizace, počet týmů, jména účastníků a věk, a upřesnění vašeho příjezdu a odjezdu. Pokud byste chtěli přijet a z nějakých důvodů by to nešlo (např. brzký čas srazu), dejte nám včas vědět, pokusíme se to s vámi vyřešit.

Kontakt: 15.Přední hlídka Royal Rangers v ČR, Tel.: 606 500 252, 374 79 71 03 Tomáš Rusňák,

Těšíme se na vás! 

Zpět