Pozvánka na další ročník RAILTRIP

01.08.2008 12:00

 Chcete si během jednoho dne prohlédnout celou republiku a ještě si přitom pěkně zasoutěžit? Pak právě pro vás je určena akce s názvem RAILTRIP. Letos půjde opět o to svézt se během dne co nejvíce vlaky na cestě z předem neznáme startovní stanice do stanice cílové.
Kdy? V sobotu 27. 9. 2008 (na Den železnice). Závod bude odstartován někdy krátce po půlnoci a bude končit někdy krátce před půlnocí.
Kde? Začne se v Zábřehu, odkud se dopravíme na do té doby tajné místo, kde závod odstartujeme. Po ukončení závodu se vrátíme zpátky do Zábřehu, kde bude vyhlášení výsledků. Pro zájemce bude možnost přespat z pátku na sobotu i ze soboty na neděli u nás v klubovně.
Za kolik? Startovné je 450 Kč na tým – v ceně je zahrnuta pouze jízdenka. Jídlo si zajišťuje každý sám a ubytování v klubovně je pochopitelně zdarma.
Jak? Družstva mohou být maximálně pětičlenná a minimálně jednočlenná. Alespoň jeden člen každého týmu musí být starší 18ti let. Doporučený věk účastníků je alespoň 10 let. Přihlašuje se do 15. 9. 2008. Přihlášeným včas dodáme bližší informace.

Kontakt: Jakub Pohanka - mail: pohanka.jakub@seznam.cz, tel.: 732 507 855
Stránky 41. přední hlídky Zábřeh: https://devel.kapusnik.info/hlidka
Oficiální stránky Railtripu: https://railtrip.blog.cz


 

Zpět